Sisäänkirjautuminen

OP Ryhmä  >  OP Ryhmä  >  Osuuspankit  > Hippo-hiihdot 12.3.2017
 
 

Hippo-hiihdot 12.3.2017

T5 Naiset 5 vuotta 2012 syntyneet 0.5 km P
1. Eerika Autio                                
2. Martta Muotio                                  
3. Wilma Holmlund                               
4. Ester Ketola                                        
5. Minttu Tähtinen                          
6. Naomi Englund                                   
7. Iiris Huuki                            
8. Alina Fantback                              
9. Alise Tammenmaa                              
10. Lilja-Li Edsback                                
11. Jasmin Rissanen                                      
12. Livia Karlsson                                       
13. Wilda Kukkonen                                    
14. Miina Rouvinen                             
15. Iina Laulaja                             
16. Wilda Kackur                                  
17. Linnea Hagman                             
18. Tilda Kallio                            
19. Iina Holopainen                        
20. Alva Siljamäki                      
21. Janica Latva-Salo                 
22. Kerttu Riippi                             

P5 Miehet 5 vuotta 2012 syntyneet 0.5 km P
1. Miska Kalmu                              
2. Liius Nabb                                  
3. Eemil Forsen                            
4. Akseli Tuores                              
5. Anssi Weber                                    
6. Viljo Pouttu                                      
7. Väinö Vimpari                          
8. Lennon Kimani                         
9. Edvin Reinlund                        
10. Emil Kronman                          
11. Vidar Österåker                          
12. Simon Wägar                           
13. Joonas Lustila                      
14. Jusa Paanala                         
15. Jere Hautala                     
16. Elias Roos                           
17. Lucas Hakkila                          
18. Walter Björklund                                 
19. Alvar Mäkynen                                     
20. Edvin Öling                 
21. Noa Ståhl                       


T6 Naiset 6 vuotta 2011 syntyneet 0.5 km P
1. Edith Tallskog                                
2. Mila Nabb                                  
3. Viivi Tuores                                    
4. Veera Hannuksela                                
5. Maisa Myllymäki                             
6. Hilma Smeds                               
7. Aurora Palomäki                          
8. Madlena Fager                             
9. Ada Horttana                                     
10. Elin Horttana                              
11. Alma Jämsä                             
12. Ella Rönn                              
13. Mirella Laumets                               
14. Ellen Lamminaho                             
15. Linn'ea Cederberg                                  
16. Aava Töyli                                  
17. Venla Koitto                                    
18. Veera Sulkko                                 
19. Matilda Lundberg                                
20. Josefiina Lehtimäki                             
21. Angelica Lehtimäki  

P6 Miehet 6 vuotta 2011 syntyneet 0.5 km P
1. Hugo Hagman                      
2. Vidar Jansson                             
3. Aatu Tuulikangas                           
4. Eino Leminen                      
5. Jimi Aalto                             
6. Joona Varmajoki                        
7. Max Vikeväkorva                      
8. Devin Mannila                          
9. Elvis Björklund                                 
10. Eetu Kallionpää                         
11. Sisu Lundström                                  
12. Hugo Hakala                    

T7 Naiset 7 vuotta 2010 syntyneet 0.5 km P
1. Aini Autio                               
2. Eeva Alaluusua                          
3. Elin Mattsson                             
4. Ella Weber                                     
5. Amanda Ojala                                   
6. Roosa Vanha-Viitakoski                 
7. Saimi Kalliokoski                               
8. Alva Fantback                                 
9. Angelina Karlsson                         
10. Thilda Koivuharju                                
11. Olivia Rytylä                                    
12. Mathilda Storbäck                          
13. Elsa Öling                                      
14. Minea Granmo                               
15. Siiri Salminen                                       
16. Neea Tammilehto                              
17. Joanna Paanala                                     
18. Elsa Rouvinen                                    
19. Emma Bengs                                   
20. Laura Tammenmaa                            
21. Lindvi Österåker                       
22. Agnes Wägar              

P7 Miehet 7 vuotta 2010 syntyneet 0.5 km P
1. Aapo Puro-Aho                                        
2. Kaarlo Lejon                                         
3. Topias Sihvonen                                   
4. Eemeli Holopainen                            
5. Arvid Reinlund                                     
6. Anton Forsen                                 
7. Elias Koskiniemi                                  
8. Juuso Lustila                                      
9. Jelmeri Talvitie                                    
10. Vilho Vimpari                                    
11. Theodor Holmlund                              
12. Milton Käld                              
13. Walter Ohlis                                     
14. Valtteri Huuki                                        
15. Benjamin Edsback                                      
16. Cedric Mäkynen                                        
17. Anton Åberg                                  
18. Carl-Victor Tidström                      
19. Nicholas Källskog                          
20. Joel Salminen                                     
21. Elias Louko                                  
22. Elmeri Nyrhilä                                
23. Eeli Siljamäki                                  
24. Jesse Kaakinen                                
25. William Granmo                       

T8 Naiset 8 vuotta 2009 syntyneet 0.5 km P
1. Emma Cainberg                          
2. Ella Holopainen                               
3. Maria Rinta-Jouppi                            
4. Oosa Pouttu                                      
5. Aada Laulaja                                    
6. Aada Suomela                            
7. Kiia Kalmu                                      
8. Ellen Jakas                            
9. Lilianna Saranpää                                 
10. Emma Nygård                                
11. Aava Alavillamo                       
12. Sara Mäkelä                          
13. Julia Varmajoki                          
14. Jenna Kallionpää                   
15. Kiia Harju                               
16. Sanni Hautasaari                          
17. Sandra Linjamaa            
         
P8 Miehet 8 vuotta 2009 syntyneet 0.5 km P
1. Tino Väntti                                     
2. Edvin Fager                                  
3. Vincent Havulehto                                 
4. Joel Heikkinen                                 
5. Perttu Vanha-Viitakoski                    
6. Calvin Wiklund             
7. Mauno Tähtinen                   
8. Lenni Myllymäki                   
9. Jaakko Salo                                    
10. Aku Korhonen                                 
11. Sylvester Pihlaja                             
12. Hugo Carlsson                         
13. Juuso Närvä                     
14. Ossi Lamminaho              
15. Rasmus Lehtimäki             

T9 Naiset 9 vuotta 2008 syntyneet 1 km P
1. Enni Alaluusua                          
2. Tilda Åberg                              
3. Sarah Petrov                               
4. Emilia Rissanen                             
5. Viola Saranpää                                
6. Aino Jämsä                   
7. Sara Koitto                       
8. Jasmin Lindh          
9. Larja Paakkunainen            
10. Nina Granmo                 

P9 Miehet 9 vuotta 2008 syntyneet 1 km P
1. Jimi Hautala                   
2. Isak Tallskog                     
3. Elmo Nyrhilä     
4. Daniel Huhtamäki   
5. Elias Palomäki       
6. Robin Kallio    
7. Oskari Rönkkö    

T10 Naiset 10 vuotta 2007 syntyneet 1 km P
1. Selma Pihlaja
2. Anni Koskiniemi
3. Wilma Havulehto  
4. Ylva Svahn
5. Moona Tähtinen

P10 Miehet 10 vuotta 2007 syntyneet 1 km P
1. Lenni Autio
2. Lenni Hiironniemi 
3. Mikael Suutari
4. Victor Fager
5. Mico Mäkelä 
6. Oskar Bengs  
7. Eeli Töyli                                          

T11 Naiset 11 vuotta 2006 syntyneet 1 km P
1. Tilda Råtts
2. Adela Råtts
3. Hanna Kivioja
4. Iida Alaluusua 
5. Emma Laulaja
6. Olivia Palomäki
7. Hilma Kalliokoski

P11 Miehet 11 vuotta 2006 syntyneet 1 km P
1. William Fager
2. Aleksanteri Rönkkö

P12 Miehet 12 vuotta 2005 syntyneet 1 km P
1. Santtu Huhtala       

Hippo2017_1

Hippo2017_2

Hippo2017_3

Hippo2017_4

Hippo2017_5

Hippo2017_6

Hippo2017_7

Hippo2017_8

Hippo2017_9

Hippo2017_10

Hippo2017_11

Hippo2017_12                                 

 

Selaimesi ei käytä JavaScriptiä. OP-verkkopalvelu ei välttämättä toimi oikein.
Lue lisää ja ota JavaScript käyttöön