Vastuuhenkilöt

Täältä löydät pankkimme vastuuhenkilöiden tiedot. Voit halutessasi ottaa heihin suoraan yhteyttä.

Voit lähettää meille viestin turvallisesti kirjautumalla sisään op.fi-palveluun tai OP-mobiiliin.

Lähetä viesti verkkopalvelussa

Jos sinulla ei ole tunnuksia OP:n palveluihin, voit lähettää meille sähköpostia. Muista lähettää sähköposti aina turvallisesti suojattuna.

Pankin sähköposti on paijat-hameen@op.fi, asiantuntijoiden sähköpostiosoitteet ovat muodossa etunimi.sukunimi@op.fi.

Lähetä suojattu sähköposti 

Palvelusta vastaavat henkilöt

NIMI TEHTÄVÄ PUHELINNUMERO SÄHKÖPOSTIOSOITE
Henkilöasiakkaat      
Riikka Kämppi Myyntijohtaja: henkilöasiakkaiden rahoitus 010 256 7033 riikka.kamppi@op.fi
Marjaana Ahonen Myyntijohtaja: henkilöasiakkaiden arjen raha-asiat, kassa- ja neuvontapalvelut  010 256 7037 marjaana.ahonen@op.fi
Minna Vartiainen Myyntipäällikkö: sijoittaminen ja varallisuudenhoito 010 256 7353 minna.vartiainen@op.fi
OP Private      
Henry Lahdensuo Sijoitusjohtaja 010 256 7352 henry.lahdensuo@op.fi
Yritysasiakkaat      
Marjut Honkapirtti Myyntijohtaja 010 256 7305 marjut.honkapirtti@op.fi
Viestintä, markkinointi ja yhteistyösopimukset      
Ilona Iiskonmäki Pankinjohtaja 010 256 7007 ilona.iiskonmaki@op.fi
Eveliina Kasari Viestintäasiantuntija 010 256 7218 eveliina.kasari@op.fi
OP Koti Päijät-Häme      
Heikki Raitanen Myyntijohtaja 010 256 7706 heikki.raitanen@op.fi

 

OP Päijät-Hämeen johtoryhmä

Nimi Tehtävä Vastuualue Puhelinnumero Sähköpostiosoite
Mika Kivimäki Toimitusjohtaja Pankin yleisjohto 010 256 7300 mika.kivimaki@op.fi
Sirpa Aalto Pankinjohtaja Taloushallinto, kiinteistöt, henkilöstö 010 256 7304 sirpa.aalto@op.fi
Petri Hokkanen Pankinjohtaja Yritysasiakasliiketoiminta, lakiasiat 010 256 7301 petri.o.hokkanen@op.fi

Ilona Iiskonmäki 

Pankinjohtaja 

Varallisuudenhoito, markkinointi ja viestintä, vastuullisuus 010 256 7007 ilona.iiskonmaki@op.fi

Raija Laine-Paajanen

Pankinjohtaja

Henkilöasiakasliiketoiminta, kiinteistövälitys 010 256 7101 raija.laine-paajanen@op.fi
Erja Äijälä Riskienhallintajohtaja Riskienhallinta 010 256 7039 erja.aijala@op.fi
 

Koko henkilöstömme yhteystiedot löydät täältä.

Siirry OP Päijät-Hämeen etusivulle >