Vastuuhenkilöt

Vastuuhenkilöiden sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi(a)op.fi.

Johtoryhmä

Nimi Tehtävä Sähköposti
Thomas Hulten TJ thomas.hulten@op.fi
Agneta Ström-Hakala Pankinjohtaja agneta.strom-hakala@op.fi
Stefan Granberg Pankinjohtaja  stefan.granberg@op.fi
Krister Lindström Pankinjohtaja krister.lindstrom@op.fi
Kim Strang Apulaisjohtaja yritysasiakkaat kim.strang@op.fi
Kari Koponen Apulaisjohtaja yksityisasiakkaat kari.koponen@op.fi
Ann-Mari Snellman Aluejohtaja Luoto & Pedersöre ann-mari.snellman@op.fi